Aktuálně

 
Nejbližší klasický kurz řízení mot. vozidla sk. B bude začínat 17. července 2024.
 
 1. a 8.5. se ruší výuka teorie i úřední doba na učebně z důvodu státního svátku.
 
  Úřední doba autoškoly na učebně jen středa 15-17 h
Naše autoškola je specialistou na skupinu B
 
Naše autoškolská rodina se na podzim roku 2021 rozrostla o další zajímavé vozidlo - suzuki ignis 1,2 HYBRID,které šetří životní prostředí.Díky druhé elektrické baterii má vozidlo téměř poloviční spotřebu spalovacího motoru. Takové vozidlo neprovozuje žádná autoškola v dalekém okolí.
 

Jako jediná autoškola široko daleko nabízíme od listopadu 2019 získání ř.o.na skupinu B-osobní automobil  s automatickou převodovkou!!!!Samozřejmě nabízíme též kondiční jízdy pro ty ,kdo už ř.o.na automat i na manuál mají..

Pokud se necítíte na sledování pravidel zároveň s řazením,je to pro vás vhodná volba.

Budete mít sice omezený řidičák na automat,ale nic není ztraceno,až se vyjezdíte(i třeba za rok a více  :)  )můžete si udělat jen zkoušku z jízdy s manuálem- bez zkoušky z testů!! Získáte tím plnohodnotné ř.o. sk.B

Cvičné jízdy jsou prováděny na novém vozidle hyundai ix 20, obsah 1,6

 

Nepřijímáme  zájemce o  skupiny"A".

 

   Po navázání spolupráce s berounským advokátem Mgr.Martinem Matuševským zařazujeme od srpna 2013  do výuky pro naše žáky a další zájemce z řad jejich příbuzných a známých velmi zajímavou přednášku zaměřenou na praktické řešení právních otázek souvisejících se zaviněnou i nezaviněnou dopravní nehodou.  Tuto službu naše autoškola poskytuje jako jediná a to zcela zdarma!!!