Autoškola

Máme za to, že oblíbenost naší autoškoly plyne hlavně z citlivého individuelního přístupu instruktorů k žákům, do čehož se dá počítat značná trpělivost s prvními krůčky adeptů o řidičské oprávnění a samozřejmě splnění osnov výcviku.

Po vyplnění a odevzdání přihlášky každý klient obdrží průkazku, do které se vyznačují jednotlivé jízdy a je povinnen ji u sebe mít při každém výcviku. Poté začíná vlastní trénink, který se skládá z několika fází:

 1. cvičná jízda na autocvičišti
 2. jízdy po přilehlých vesnicích
 3. jízdy po městě v menším provozu
 4. jízdy po městě a v centru ve větším provozu
 5. jízda po dálnici
 6. nepovinná jízda do Prahy

Každý klient sk. B najede průměrně 550-600km, čímž je zaručeno bezchybné ovládání vozidla a osvojení jízdních dovedností.

Paralelně s výcviky probíhá výuka teorie jízdy. Ta probíhá v učebně (viz kontakt), ve které na počítačový projektor promítáme instruktážní filmy, testy, obrázky a další materiály. Výuka se skládá z následujících lekcí:

 

 • ovládání a údržba vozidla
 • dopravní značky
 • řešení dopravních situací (křižovatky)
 • teorie a zásady bezpečnosti jízdy
 • přednáška lékaře k první pomoci při nehodách
 • základní pojmy
 • přednáška advokáta
 • přednáška policie
 • cvičné testy

K výuce za vratnou zálohu 200,- zapůjčujeme učebnici. Šetříme tím Vaši peněženku,

neboťsi učebnici nemusíte zakoupit a při zkoušce po jejím navrácení zpět autoškole inkasujete

200,-Kč

 

Každý klient má nárok na první zkoušku zdarma, ke které nedoplácí již žádný poplatek. Když se zkouška náhodou nepovede, příště žák za opravnou zkoušku z testů platí u autoškoly pouze 200 ,- Kč.Za nepovedenou zkoušku z jízdy také 200,-Kč

Za nejlepší ukazatel naší dlouhodobé poctivé práce lze považovat tu skutečnost, že v posledních letech se k nám na výcvik řízení motorového vozidla hlásí již vnuci prvních klientů, kteří byli spokojeni s citlivým přístupem k výcviku pana Mikásky, či paní Mikáskové již v autoškole Svazarmu. Tím se k nám vrací již třetí generace klientů.

Pro spokojenost našich klientů jsme pečlivě vytvořili Desatero pro spokojeného klienta:

 1. Šetříme Vaše finanční náklady tím, že si nemusíte zakoupit učební pomůcky jako je to nutné v některých jiných autoškolách. Za vratnou zálohu Vám zapůjčíme učebnici a všechny další potřebné pomůcky ke zdárnému absolvovaní zkoušky.
 2. Podporujeme vzdělávání - snížíme konečnou cenu pokud studujete (viz ceník).
 3. Nechceme peníze hned. Nepřehlédnutelným plusem je možnost platby kurzovného na splátky bez jakéhokoli navýšení ceny.
 4. Bývalí absolventi naší autoškoly mají při absolvování dalšího kurzu na jiné řidičské oprávnění slevu ve výši 200,-Kč (viz ceník).
 5. Vezmeme Vás do Prahy. Kurzy zahrnují jednu nepovinnou jízdu do Prahy.
 6. Zkouška zdarma - první zkoušku máte u naší autoškoly zdarma.
 7. Přistupujeme ke každému žákovi individuálně, podle jeho představ a požadavků, v rámci našich možností. Do toho zapadá i plánování výuky a výcviku o víkendech a svátcích bez příplatku.
 8. Moderní výuka v učebně přes počítačový projektor s nejnovějšími výukovými materiály. Kromě běžné výuky probíhá  každý týden doučování a konzultace zdarma. Nezanedbatelnou výhodou je i poloha naší učebny (viz kontakt).
 9. Kontrolujte i Vy počet obdržených hodin. Každý klient obdrží průkazku, do které jsou mu zaznamenávány hodiny praktického a zdravotního výcviku.